LGdS: Okafor po raz kolejny ratuje Milan. Szwajcar zdobył gola pierwszym dotknięciem piłki

15 kwietnia 2024, 09:21, Redakcja Aktualności

Wprowadzenie do gry Noaha Okafora po raz kolejny zadecydowało o losach meczu. Szwajcar pojawił się na murawie na niecałe 10 minut przed końcem, przy niekorzystnym wyniku 3:2 dla Sassuolo i pierwszy jego kontakt z piłką został zamieniony w bramkę. Poniedziałkowe wydanie LGdS dodaje, że dzięki temu golowi były zawodnik Red Bull Salzburg stał się najbardziej decydującym rezerwowym (5 z 6 bramek w aktualnym sezonie Serie A).

Również Stefano Pioli po zakończeniu meczu wypowiedział się o Okaforze: "To silny zawodnik, może być drugim napastnikiem, lewym skrzydłowym. Radzi sobie dobrze i może być dobrym rozwiązaniem także w meczu z Romą".