EFEKTOWNY POWRÓT NA ZWYCIĘSKĄ ŚCIEŻKĘ! MILAN 5-1 CAGLIARI

11 maja 2024, 19:57, Ginevra Główne newsy

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem nużącego tempa gry. Piłkarze obu ekip nie zapewnili zbyt wielu emocji. Pierwszy celny strzał Milanu miał miejsce dopiero w 11. minucie, kiedy to Florenzi zza pola karnego uderzył mocno, ale golkiper gości sparował je do boku. W 20. oraz 24. minucie dobrze zapowiadające się akcje Milanu z kolei zniweczył Musah, który co prawda dobrze pokazał się do gry najpierw na lewym skrzydle, a później w polu karnym, ale w pierwszym przypadku wycofał piłkę na 16 metr nie wiadomo, do kogo, a w drugim - sam się zakręcił na tyle, zamiast wcześniej podać, że rywale zabrali mu piłkę. Niewiele lepiej wyglądało to po stronie przyjezdnych. W 22. minucie udało im się wyprowadzić groźną kontrę, ale Luvumbo w kluczowym momencie źle podał do Shomurodova, przez co akcję przerwali defensorzy Milanu. W 36. minucie w końcu udało się rossonerim trafić do bramki, choć było w tym sporo szczęścia. Najpierw dośrodkowanie z lewej strony Pulisica zostało tak wyblokowane, że piłka spadła w polu karnym pod nogi Chukwueze, który oddał strzał, a ten został zablokowany przez bramkarza Cagliari, ale futbolówka wylądowała z kolei wprost pod nogami stojącego na jedenastym metrze Bennacera, który wpakował ją do bramki. Jeśli chodzi o pierwszą połowę to do jej końca nie wydarzyło się cokolwiek wartego odnotowania.

Milan mógł szybko podwyższyć prowadzenie na początku drugiej odsłony. Z prawej strony centrę w pole karne posłał Pulisic, a akcję zamykał wbiegający Leão, ale jego strzał zatrzymał się na poprzeczce. W odpowiedzi kilka chwil później swoich sił z dystansu próbował Prati, ale jego płaski strzał obronił dobrze dysponowany dzisiaj Sportiello. W 59. minucie udało się jednak dopiąć swego gospodarzom. Leão ruszył indywidualnie, wyczekał aż Pulisic wyjdzie na pozycję, zagrał do niego, a Amerykanin stanął w oko w oko ze Scuffetem, którego pokonał. Niestety, radość nie trwała zbyt długo, gdyż trzy minuty później Zappa dośrodkowuje w pole karne Milanu za linię obrony, obrońcom ucieka Nandez, który lekko dotyka piłki, ale zmienia jej tor lotu na tyle, że Sportiello nie zdołał obronić uderzenia, gol. Chwilę wcześniej jeszcze Deiola próbował strzału z około 25 metrów z rzutu wolnego, ale Sportiello ponownie stanął na wysokości zadania. Od momentu bramki dla Cagliari na szczęście strzelali już tylko podopieczni Piolego. W 74. minucie Reijnders zdecydował się na uderzenie z około 30 metrów, które opłaciło się, gdyż piłka wylądowała w siatce. W 80. minucie gorąco zrobiło się pod bramką Milanu, a Sportiello pomogła poprzeczka, na której zatrzymał się strzał gospodarzy. To były ostatnie podrygi Cagliari. W 83. minucie Bennacer zaliczył przechwyt na swojej połowie, jeszcze lepszym zagraniem obsłużył Leão, który znalazł się sam na sam ze Scuffetem, minął go i wturlał piłkę do bramki. Milanowi było jednak mało. W 87. minucie Okafor z lewego skrzydła zagrał w pole karne do Pulisica, ten oddał mocny strzał po ziemi, który z linii bramkowej wybił Mina. Tak się przynajmniej wydawało, że z linii, gdyż po chwili arbiter wskazał, że technologia Goal-Line potwierdziła - piłka przekroczyła linię bramkową. Niewiele później arbiter zakończył spotkanie. Milan 5-1 Cagliari.

MILAN (4-3-3): Sportiello; Kalulu, Gabbia (46' Tomori), Thiaw, Florenzi (68' Theo); Musah, Bennacer (84' Pobega), Reijnders; Chukwueze (46' Leao), Giroud (46' Okafor), Pulisic.

Rezerwowi: Nava, Torriani; Calabria, Caldara, Hernández, Terracciano, Tomori; Adli, Pobega, Zeroli; Jović, Leão, Okafor.

CAGLIARI (4-5-1): Scuffet; Zappa, Mina, Dossena (75' Azzi), Obert; Nández (75' Lapadula), Sulemana, Deiola (76' Oristanio), Prati, Luvumbo; Shomurodov.(Mutandwa 82')

Rezerwowi: Aresti, Radunović; Azzi, Di Pardo, Hatzidiakos, Wieteska; Mancosu, Oristanio, Viola; Kingstone, Lapadula, Pavoletti, Petagna.

13 maja 2024, 08:42
Wy tu się zastanawiacie, czemu nasi zagrali tak jak zagrali, czemu nagle potrafili poklepać i nastrzelać goli? Przecież to oczywiste, naszych nie było na boisku. Biegli za to Conceicao, Harlow etc. :D
1
Jedrek1972
Jedrek1972
12 maja 2024, 21:39
Nigdy nie komentuje czytam Wasze komentarze jestem kibicem od początku od Marco Van Bastena .Zdecydowałem napisać z jednego powodu ponieważ niektórzy zapomnieli szybko jakie były czasy. A przypomnę nawet były czasy 11 miejsce więc owszem Poli musi odejść ale to nie dlatego że jest Beton ,poprostu zmęczenie materiału. Zobaczcie Kloop trener a odchodzi z Liverpoolu z tego samego powodu coś zaczyna się i kończy. Mam nadzieję że wybiorą Motte bo to dobry trener widać że umie pracować z młodymi a to ponoć naszq strategia.Poliem7 dziękuję że mistrzostwo za piękne chwilę i że Milan jest tam gdzie ma być. Forza Milan!!!!

1
ChroscickyACM
12 maja 2024, 09:31
Jakies info, czemu mieli jakies inne napisy zamiast wlasnych nazwisk? Albo ja zle widze.. ?
1
ósmy
12 maja 2024, 09:42
Wczoraj we Włoszech był obchodzony Dzień Matki.
Z tego względu kilka włoskich klubów wpadło na pomysł, aby uczcić ten dzień koszulkami zawodników z nazwiskami/imionami swoich Rodzicielek.
5
Orest
Orest
12 maja 2024, 10:35
Właśnie miałem o to samo pytać. Ciekawe, że Thiaw ma fińskie pochodzenie.
1
lopezito84
lopezito84
12 maja 2024, 09:15
2 miejsce w lidze jest dla mnie mega pozytywne, patrząc ze względu na rozstawienie w losowaniu do LM. Dalsze miejsce to teoretycznie coraz to groźniejsze drużyny jako rywale. Co nie zmienia faktu, że sezon we wszystkich rozgrywkach pucharowych to kompletna klapa. Dlatego musi być trener który potrafi odpowiednio zmotywować drużynę tak jak zrobił to trener Romy i Atalanty
0
Gianni Rivera
12 maja 2024, 11:06
Tak z ciekawości - co Ci daje drugie miejsce w lidze, jeśli chodzi o rozstawienie w losowaniu do LM? Raz, że tylko tytuł mistrzowski gwarantuje 1 koszyk, potem liczą się tylko zgromadzone w europejskich pucharach punkty, niezależnie od tego, czy w lidze jesteś drugi, czy dwunasty. Poza tym w nowej formule LM nie unikniesz drużyn z silnych koszyków - każda drużyna losuje teraz ośmiu rywali, z którymi rozegra po jednym meczu. Dwóch rywali z pierwszego koszyka, dwóch rywali z drugiego, dwóch z trzeciego i dwóch z czwartego. Więc nie ma znaczenia, w którym koszyku będziesz rozstawiony, i tak zagrasz mecze z silniejszymi drużynami. Do tej pory fajnie było być losowanym z 1 koszyka, bo dostawało się rywali z 2, 3 i 4. Teraz każdy dostanie po dwóch rywali ze wszystkich czterech koszyków.
4
biedrus
biedrus
12 maja 2024, 16:30
Jedyne co daje 2 miejsce to udział w superpucharze. Czyli kasa i szansa na wstawienie czegoś do gabloty
0
Majki85
Majki85
11 maja 2024, 22:54
Czlowiek chciałby wierzyć, ze Milan zagrał (w drugiej polowie) tak, jak sie tego od niego oczekuje, ale wiem że mecze w końcówce sezonu, kiedy juz jest niemal wszystko ustalone, rządzą się swoimi prawami i wyniki potrafią być przeróżne - zarówno w jedną jak i w drugą stronę. Pamiętam choćby jakiś czas temu nasze efektowne zwyciestwo, 5 czy 6:1 z Fiorentiną, również w samej koncówce. Fajnie było jednak zobaczyć zawodników grających z pierwszej piłki, podania "palce lizać" ze strony Leao, czy Bennacera, czy efektowne gole, jak choćby ten Reijndersa. Jak się chce, to sie jednak potrafi. Szkoda tylko ze takie mecze zdarzają sie w naszym przypadku, jak nie czujemy już praktycznie zadnej presji, a ostatnio tak bawiący się Milan jak dziś w drugich 45 minutach oglądałem chyba w czasach pandemii.
Dla nas sezon dobiegł końca. Sezon, w ktorym zajmujemy jakby nie było wysokie 2 miejsce, ale też i sezon pełen rozczarowań, jak choćby derbowe porażki, czy fatalne odpadnięcie z LE po starciach z Romą.
Co przyniesie przyszły rok piłkarski, który zacznie się juz w sierpniu? Ciezko stwierdzić... Bo cięzko stwierdzić co przyniesie lato..
Dobranoc wszystkim!
2
Sebejszczyn
Sebejszczyn
11 maja 2024, 22:53
Ale okularnik cenzura w Eleven. Jak typa nie lubie to szok. Nowomiejski próbuje go wyjaśnić a typo ma ból dupy cały czas.

Wulgaryzmy. Ostrzeżenie. // Corsa
Edytowano dnia: 12 maja 2024, 16:29
3
Miaacz
12 maja 2024, 08:35
Przed meczem powiedział że nie ma Pioli środka pola bo po sprzedaży Tonallego nie wzmocniono tej pozycji i że Pioli to nowoczesny trener, szkoda że nie wspomniał że kastruje swoich zawodników wystawiając ich na pozycjach nie swoich
0
Bandon
12 maja 2024, 09:26
Zapomniał o tym, że w miejsce Tonaliego, który i tak by nie grał, dostał 3 piłkarzy. Jednego prospekta, świetnego Rejindersa i podejrzewam, że na życzenie Pioliego - drewno RLC.
2
mmielczar123
11 maja 2024, 22:52
Nie spodziewałem się, że w tym sezonie obejrzę jeszcze mecz Milanu z uśmiechem na twarzy, ale ta końcówka dała powody do radości. Zagrania Benka i akcje Leao przypomniały dawne czasy i pokazały, że nadal jakości w kadrze nam nie brakuje, tylko potrzeba kogoś, kto ją wydobędzie. Pioli się sprawdził, gdy trzeba było grać Kruniciami, Castillejami, Messiasami itd, ale po scudetto stracił kontrolę nad zespołem i wszystko się posypało. Gość totalnie marnotrawi potencjał tego zespołu. Jak można grać cały sezon bez defensywnego pomocnika i ustawiać tam ofensywnie usposobionych graczy? Przecież tu się prosi o sprowadzenie kogoś porządnego na tę pozycję, żeby Benek i Reijnders mogli grać wyżej i pokazać pełnię umiejętności. Jak można wystawiać co mecz na 9 Giroud bez formy, skoro zaczynamy grać coś ciekawego w ofensywie dopiero po zejściu Francuza i wejściu Okafora. Mamy po 2 świetnych piłkarzy na oba skrzydła, mamy bardzo jakościowych pomocników, mamy Mike'a, Theo, Tomoriego. Oby zarząd zatrudnił trenera, który przywróci tym piłkarzom radość z gry i ogarnie ich taktycznie, bo wtedy możemy wrócić do gry o wielkie rzeczy
1
Milanboy
11 maja 2024, 22:56
Problem ze stefano był taki, że to się wypaliło po prostu. Jakby piłkarze będą za nim do końca co po nich widać, ale potrzeba nowego bodźca do tej drużyny, a tego nasz Padre nie mógł już dac. Czy marnotrawienie? Kontuzje swoje też zrobiły w tej drużynie i grał tym kim mógł, ale jak przyszedł taki Chukwueze to Pioli nie wahał się odstawić Snickersa na bok i ostatecznie go się pozbyc z drużyny.

Co do Benka tak jak pisałem, to żadna 6 tylko 8 , bo jako 6 po prostu brakuje mu pewnych cech. Niemniej jednak jaki by trener nie był to musimy wzmonić pozycję defensywnego pomocnika oraz 9 , bo 20 scudetto to my nigdy nie zdobędziemy.
2
Xylometazolin
12 maja 2024, 00:53
@mmielczar123 ok, skoro z całą pewnością piszesz o marnotrawienu potencjału, o tym kto ma gdzie grać albo czy w ogóle powinien grać, to może zamiast pokładać wiare w zarząd rzuć jakims nazwiskiem trenera, który jest dostepny, stać nas, i daje gwarancje lepszych wyników niz Pioli od razu w pierwszym sezonie. Jedno konkretne nazwisko!! Żeby było jasne rozumiem że Pioli pewnego poziomu nie przeskoczy... no ale zwalniamy go po to aby przyszedł ktoś kto z miejsca sprawi że conajmniej będziemy grali na poziomi Interu i najlepiej jak wygra od razu derby i zdobędzie drugą *. który bez problemu by wyszedł z grupy lm takiej jak nasza, odblokuje wreszcie nasz potencjał ofensywny bo przecież liczba strzelonych bramek to jakaś porażka w tym sezonie. Z tym skł.adem powinniśmy celować przynajmniej w 100goli/sezon. Oczywiście nasza gra bedzie piękna dla oka itp. itd.Poskleja naszą obronę, zrobi z Leao Viniciusa itp. itd Więc kogo powinniśmy zatrudnić? Sam chetne wymienił bym Piolego na lepszy model. Niemasz ani troche obawy że łaczone z nami nazwiska zamiast progressu zrobia z nas drugie Napoli? Niewem po co sie produkuje odpowadajc na komentarz, który uważam za głupi(Nie wiesz czemu wystawa Groud bez formy... troche jak Ci którzy nie rozumieli po co wystawa Leao bez formy, albo narzekali gdy nie wykorzystał pierwszej okazji, albo po straconym golu psali że skończy się 2:2 albo że jeszcze to przegramy. ) ale wciąż... ciekawi mnie nazwisko trenera, którego wdg. Ciebie powinnśmy zatrudnić, oczywisce z dostępnych opcji
0
12 maja 2024, 11:48
1. "rzuć jakims nazwiskiem trenera, który jest dostepny, stać nas, i daje gwarancje lepszych wyników niz Pioli od razu w pierwszym sezonie" - Motta (chociaż przy obecnym Piolim, lepsi byliby nawet Sarri, czy Italiano)
2. "no ale zwalniamy go po to aby przyszedł ktoś kto z miejsca sprawi że conajmniej będziemy grali na poziomi Interu i najlepiej jak wygra od razu derby i zdobędzie drugą *. który bez problemu by wyszedł z grupy lm takiej jak nasza" - mi wystarczy ktoś, kto poukłada środek pola, sprawi, że obrońcy nie będą grali jak paralitycy, będzie potrafił z łatwością ogrywać dół tabeli (każdy ze strefy spadkowej urwał nam punkty), będzie umiał zmotywować piłkarzy przed ważnymi meczami, nie będzie bronił Częstochowy przy jednobramkowym prowadzeniu (wczoraj był wyjątek), nie będzie obskakiwał wp**** w każdych derbach i nie będzie stawiał na swoich ulubieńców, tylko piłkarzy w najlepszej formie
3. Nigdzie nie napisałem, że "liczba strzelonych bramek to jakaś porażka w tym sezonie". Problem bardziej leży w liczbie goli straconych
4. "Nie wiesz czemu wystawa Groud bez formy... troche jak Ci którzy nie rozumieli po co wystawa Leao bez formy". Nie wiem, jak Ty na to patrzysz, ale według mnie, jest różnica między wystawianiem młodego Leao, który jedną akcją może wygrać mecz, a wystawianiem 37-letniego Giroud, który po sezonie odchodzi. Lepiej budować Okafora, zamiast patrzeć, jak Francuz psuje akcję za akcją. W ważnych meczach Oli mógł być przydatny, ale gdy gramy o nic, Pioli mógłby posadzić go na ławce (co jakiś czas)
Olivier ...
Fantastyczny piłkarz ale obecnie powinien luzować Okafora.
2
Milanboy
11 maja 2024, 22:51
Jak byłem zwolennikiem pozostawienia Giroud na kolejny sezon, tak myślę ,ze teraz lepiej aby odszedł. Nam potrzeba strzelby i jednak gracza który da rady być zdatny przez 90 minut, a takowym graczem Oli nie jest. Mieć nadzieję, że zarząd zakontraktuje Sesko albo inną porządną 9, bo bez tego nie ma co myśleć o trofeach.
4
karp_fso
12 maja 2024, 00:03
^ Origi już grzeje korki. Ew. alternatywą alternatywy, lub 20-latek z Bałkan.
0
kamilus
kamilus
12 maja 2024, 10:42
"Ew. alternatywą alternatywy, lub 20-latek z Bałkan."

Lazetic? :P
0
Masa
Masa
Zaczęliśmy grać naprawdę fajną piłkę od 70 minuty.
11 maja 2024, 22:43
Ale to był wesoły mecz. Druga połowa to był koncert w naszym wykonaniu , bo Leao, Okafor dali naprawdę świetne zmiany, a Gol Reijndersa palce lizać. Mamy naprawdę dużo jakości w tej drużynie, ale potrzeba mimo wszystko świezej krwi do jedenastki w postaci 9 i defensywnego pomocnika, no i wiadomo, nowego trenera ,a kto nim będzie to tego nie wiemy, ale fajnie, że chłopaki zaserwowali nam w drugiej połowie spektakl po tym marazmie.

Ja tam jako człowiek jednego się nauczyłem, czerpać radość z chwil, a nie wiecznie rozmyślać o tym ile to mój Milan ma zdobyć trofeów na dany sezon.
6
Masa
Masa
11 maja 2024, 22:50
Pełna zgoda, nasze marudzenie i tak nic nie zmieni, bo nikt z zarządu tego nie czyta przecież :-)

Fajnie byłoby wygrać scudetto i zdobyć drugą gwiazdkę przed interem, ale już za późno, teraz trzeba zacząć od nowa i udowodnić, że mamy ambicje na coś więcej niż walka o top 4
1
Milanboy
Masa - No tak, to już wszystko się zacznie od nowej kampanii, teraz to ja sobie chce obejrzeć mecze Milanu i się nimi cieszyć i tyle. Nam już nic innego nie pozostało. W tej chwili to jedynie na co licze to mistrzostwo dla Arsenalu jakimś cudem, Jagielloni oraz wygranie CL prze BVB co będzie oczywiście piekielnie trudne.
0
Masa
Masa
11 maja 2024, 23:34
Mnie interesuje tylko Milan, w sumie za bvb będę trzymał kciuki bo jeszce liczę że kiedyś dogonimy Real w uszatkach, chociaż jak przyjdzie Superliga to pewnie nie będzie już okazji
0
edinho
11 maja 2024, 22:41
Potencjał jest i to nie mały. To się chce oglądać.
FORZA MILAN!!!
0
Kalulu dał fajny sygnał dzisiaj. Przy dobrym trenerze bym zaryzykował, że prawego obrońcę mamy. Sprzedać Calabrię i ściągnąć mu kogoś do rywalizacji.
5
Janik14
Gosc jest kozakiem. Mega go szkoda w tym sezonie
0
Ja bym brał tego Portugalczyka z Lille, ale od biedy nawet można zostawić Kalulu i Florka (+Jimenez/Terraciano), byle pozbyć się Calabrii
2
MilanHomer
MilanHomer
12 maja 2024, 08:39
patoo
Calabria niczemu i nikomu nie przeszkadza, bo jego miejsca w rejestracji nie ma kto zająć :)
W obecnym stanie kadry, sprzedając Davide, mamy jednego zawodnika mniej.
Z prawych może odejść Kalulu i w sumie tyle. Terracciano i Florenzi mają podobną sytuację do Davide, chyba że ma przyjść jakiś Italiano.

Odejdą Mirante i Caldara, więc będzie Italiano i tak brakować.
0
Tanger
11 maja 2024, 22:40
Pierwsza połowa do zapomnienia, tak jak cały ten sezon. Za to druga była jak dobre ciacho na osłodę tego zakalca. Leao dał kapitalną zmianę, Okafor również ładnie ożywił grę. Pulisic w 2 połowie również wrzucił wyższy bieg. Ofensywa spisała się na medal. Gorzej z obroną, bo ta można powiedzieć już tradycyjnie nie ustrzegła się błędów.
0
MalinaOla
MalinaOla
11 maja 2024, 22:39
Ktoś mi powie tylko co oni mieli z tył na koszulkach bo wróciłem z pracy i widziałem tam dziwne nazwiska??
0
kamilus
kamilus
11 maja 2024, 22:42
0
MishaA
Dzien matki w Włoszech, Naziwksa/Imiona mam :)
11 maja 2024, 22:38
No i jednak rozstrzelaliśmy to Cagliari.
0
Rossu
11 maja 2024, 22:36
Jest potencjał na ciekawą grę z nowym trenerem, piłkarzy do tego mamy, teraz trzeba ściągnąć w końcu tego napastnika i defensywnego pomocnika i jakoś to będzie wyglądać.
W 2 połowie dostali takiego kopa mentalnego, że aż to do nich niepodobne.
4
Emski86
Emski86
11 maja 2024, 22:35
Curva Sud i tak będzie protestować, że bez szacunku do rywala aż 5 bramek zaaplikowane rywalom...(dla tych co nie ogarną, to sarkazm)
0
MilanSince94Forever
11 maja 2024, 22:34
Jak na dwa ostatnie mecze wyjdzie Giroud zamiast Okafora to bedzie to już jawny sabotaż że strony Piolego i powinno go zgarnąć ze stadionu włoskie CBA
4
Gerada
Gerada
Giroud ma dwa ostatnie mecze do końca kontraktu, a się jednak solidnie klubowi zasłużył. Patrząc, że oba spotkania praktycznie o pietruszkę, to jeśli będzie tylko chciał to w obu dostanie podstawę nawet jeśli oczy krwawią oglądając go ostatnio niesamowicie.
RaveL
Na chwilę im się Milan sprzed dwóch sezonów odpalił.
7
kamilus
kamilus
Pewnie przypadkiem przypomnieli sobie, że coś tam jednak potrafią. :P
1
Tanger
Pully sick! W 2 połowie Milan wykorzystuje możliwości ofensywne do maksimum. Z rok trzeba było czekać na taki mecz.
Tanger
Piolemu powinni kazać ją oglądać codziennie przed snem i po przebudzeniu.
11 maja 2024, 22:30
Ktoś wie o co chodzi z nazwiskami na koszulkach?
12 maja 2024, 08:41
Wieteska miał imię, więc może co niektórzy z Milanu również :)
Myślę, że Kalulu i Leao to wygrali :)
Wakabundu i Conceicao :)
0
Pablo78
Pablo78
to śmieszne napisy mamy na koszulkach....
kamilus
"to śmieszne napisy mamy na koszulkach...."

Śmiesznie to by było jakbyśmy grali z nazwiskami graczy Interu. :P
2
Milanboy
Masz coś do tego? Więcej takich akcji. Piłka nożna powinna nieść za sobą dużo dobrego.
0
Bennacer błysnął swietnym podaniem. Reijnders drybluje w ŚP przez pół boiska. Ustawianie pomocy przez Pioliego w tym sezonie to był czysty sabotaż...
Edytowano dnia: 11 maja 2024, 22:28
1
W końcu mecz, w którym mamy środek pola, więc Milan może sobie pozwolić na więcej. Trzech ŚP powinniśmy grać częściej, a nie tym nieszczęsnym RLC jako fałszywą dziewiątką.
1
Sprowadzą dobrego DMa przed obronę to resztę ogarną Bennacer i Reijnders którzy będą mieć dużo mniej zadań w defensywie.
kamilus
Leao z nazwiskiem nowego trenera na koszulce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11 maja 2024, 22:22
Reijnders ma to coś, ale na ławce trenerskiej potrzeba kogoś więcej niż wuefisty żeby to z niego wydobyć.
7
Przecież w naszej linii pomocy w miejscy RLC/Musaha (których przydatność jest jednak marginalna) może spokojnie grać DM asekurujący obronę i rozdzielający piłki. Reijnders i Bennacer z powodzeniem rozegranie na siebie wezmą jeżeli będą odciążeni z pracy w defensywie.

Budowanie taktyczne całej obrony od zera czeka nowego trenera.

Oby Theo został bo przy nowym trenerze z Leao i Reindersem (ustawionym na półskrzydle) na tej lewej stronie może być ogień niesamowity.
Edytowano dnia: 11 maja 2024, 22:25
1
GWIDON1979
GWIDON1979
11 maja 2024, 22:21
76 min i coś głośno na trybunach

11 maja 2024, 22:19
Rejden to jest pewnie 2x lepszy pilkarz niż nam się wydaje tylko od 10 miesięcy nie gra na swojej pozycji. Wystarczy zobaczyć z jakiego bagna zaczął błyszczeć Ketlerae dobrze ustawiony i pod innym trenerem. Strach pomyśleć co by było z Rejdenem
13
roox
roox
Snikers na lewym skrzydle też ładnie śmiga w Bolognii.