Powroty po przerwach reprezentacyjnych niestraszne Milanowi

20 października 2024, 12:01, Adam6 Aktualności

Wiele zespołów traci punkty w meczach po przerwie reprezentacyjnej, gdyż zawodnicy są zmęczeni podróżami czy spotkaniami swoich kadr i trudno im szybko znów przystosować się do ligowej rzeczywistości. Obecnie nie dotyka to jednak Milanu. Rossoneri wygrali cztery ostatnie spotykania, które rozgrywali po przerwach reprezentacyjnych. Taka passa po raz ostatni zdarzyła im się w latach 2010-2011.

6 komentarzy
Jaca23
Jaca23
21 października 2024, 12:39
Niech wyślą dobrą whisky Pochettino, że puścił wcześniej Pulisicia, chociaż wcale nie musiał.
1
bolik
bolik
21 października 2024, 10:35
Nasze Futuro przegrało wczoraj z ostatnią drużyną tabeli (przed ta kolejką, bo teraz my jesteśmy ostatni) u siebie 1:3. I to mimo wzmocnienia Ballo-Toure, który jednak dostał czerwoną i nie dokończył meczu.
0
Rocker
Rocker
21 października 2024, 11:24
FBT to nie powinno być żadne Futuro, tylko Storia Dimenticata.
1
adamos
adamos
21 października 2024, 12:04
Ballo: nie chce mi się grać szybkie czerwo i na kanapę z Origim.
0
palonettoACM
21 października 2024, 12:07
FBT w Futuro to próba implementacji genu zwycięzcy wśród młodych chłopaków, przecież to Mistrz Włoch.

Jeszcze lepiej byłoby wrzucić tam Origiego (a w zasadzie przekonać do grania, bo cóż innego pozostało - wielkie zadanie przed Zlatanem), jeszcze większy zwycięzca, w końcu LM na koncie z bramką w finale. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edytowano dnia: 21 października 2024, 12:08
1
Rocker
Rocker
20 października 2024, 12:14
To zapewne wynika z tego, że trudno już obniżyć poziom, który od dawna prezentują.