SCUDETTO


Milan nadal zainteresowany ściągnięciem Orsoliniego

21 kwietnia 2025, 20:58, Adam6 Aktualności
Milan nadal zainteresowany ściągnięciem Orsoliniego

Jak podaje Nicolo Schira, Milan wciąż ma na celowniku Riccardo Orsoliniego z Bolonii. W styczniu Rossoneri oferowali za skrzydłowego 18 milionów euro i wypożyczenie Noaha Okafora, ale propozycja została odrzucona. Włoch jest kluczowym piłkarzem drużyny z regionu Emilia-Romania. W tym sezonie zdobył 14 goli i zanotował 4 asysty w 33 występach we wszystkich rozgrywkach. Jego usługami ma być także zainteresowane Napoli. 



24 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Jaca23
Jaca23
22 kwietnia 2025, 11:34
Pytanie po co? Mamy Pulisica, którego i tak ze składu nie wygryzie, rezerwowego Chukwueze, któremu można by poszukać nowego klubu i możliwe, że zaraz wróci jeszcze Alexis. Nie ma sensu sprowadzać Orsoliniego za spore pieniądze, żeby siedział na ławce, chociaż pewnie sam Włoch ma tego świadomość i będzie wolał zostać w Bologni, gdzie będą dodatkowo europejskie puchary.
0
Jedrek1972
Jedrek1972
22 kwietnia 2025, 08:17
Jeśli nie wrócimy do korzeni czyli więcej Włochów niema czego szukać armia zagraniczna nie będzie umierać za Milan zresztą widać teraz jaki mamy efekt
3
PiotG20
PiotG20
22 kwietnia 2025, 07:50
Przecież oferty Furlaniego we Włoszech nikt nie traktuje poważnie bo są wyżyłowane i nie ma sensu siadać do stołu. Te bezmózgi jadą po kosztach bezmyślnie. Startują po Orsoliniego M33 G13 A4 z ceną wyjściową 18mln € ??? Oni są naćpani chyba. To już wogóle nie jest śmieszne i płakać się chce
2
Rocker
Rocker
21 kwietnia 2025, 23:39
Coś czuję, że kupią Orsoliniego. Tylko nie z Bolonii, a z Lille i nie będzie Włochem, tylko czarnoskórym Francuzem i będzie się nazywał trochę inaczej, ale za to nie będzie miał doświadczenia w Serie A i będzie tańszy i kompletnie nieprzydatny.
22
palonettoACM
palonettoACM
22 kwietnia 2025, 10:39
Na pewno ktoś taki będzie godnym następca Chukwueze, jeżeli będzie umiał prawidłowo wyrzucić piłkę z autu, to już będzie lepszy.
0
Vol'jin
Vol'jin
21 kwietnia 2025, 23:12
Typowe dla Milanu

Pozycja nr 6 potrzebna na gwałt razy 2. A my kupimy prawoskrzydłowego, który będxie zmiennikiem Cap'a
1
Semper Fideli
Semper Fideli
22 kwietnia 2025, 14:53
Jak to razy 2. Mamy bondo :⁠-⁠)
0
Dohtor
Dohtor
21 kwietnia 2025, 22:42
Trzeba było myśleć o nim już dawno...
0
Panicz
Panicz
21 kwietnia 2025, 22:33
Transfer z cyklu sci-fi. Już widzę jak płacimy 20-25 baniek za chłopa do rotacji. Tym bardziej że bez pucharów nie będzie potrzeby aż tyle rotować.
A Orsolini dostanie 3 mln na kontrakcie, puchar Włoch i 700 minut w lidze. Bez jaj.
Edytowano dnia: 21 kwietnia 2025, 22:34
1
JAJO
JAJO
21 kwietnia 2025, 21:24
Kto strzeli ładną bramkę to do Milanu... Po tym weekendzie Orsolini i gratis Fede Valverde...
2
tommyb1
tommyb1
22 kwietnia 2025, 09:54
Naprawdę uważasz że tu chodzi o ładna bramkę... Spójrz lepiej na jego wyraz twarzy gdy jego zespół musi gonić wynik. Orso to wojownik!!
0
ACMichał83
ACMichał83
22 kwietnia 2025, 11:38
Każdy pilkarz to wojownik, dopóki nie trafi do Milanu.
1
Milanboy
Moderator Milanboy
21 kwietnia 2025, 21:23
Bardzo dobrze. Dobry piłkarz który jeszcze może się rozwinąć w większym klubie jak niegdyś Politano w Napoli .
1
tommyb1
tommyb1
21 kwietnia 2025, 21:19
Orsoliniego trzeba było brać dawno temu. Fajny grajek do rotacji no ale lepiej było brać Chukwy i inne Okafory.
10
LaMancha 98
LaMancha 98
21 kwietnia 2025, 22:04
Łatwo powiedzieć po fakcie, 2 lata temu to Orsolini średnio wyróżniał się w przeciętnej Bologni a Chukwueze był jednym z lepszych skrzydłowych LaLiga, a Okafor uchodził za idealnego zmiennika dla Leao, wtedy wszyscy mówili młody, dobry drybling, ograny w LM I duży potencjał do większego rozwoju xd
Wyszło jak wyszło ale czepianie się o tych graczy jest trochę nie fair bo 80 procent kibiców było zadowolonych z tych graczy a i opinie włoskich ,, Ekspertów xd" były w tamtym momencie bardzo pozytywne.
16
fristajlos
fristajlos
21 kwietnia 2025, 22:08
Orsolini zawsze wyróżniał się i zawsze był półkę wyżej niż Chukwebukweambalabamba.
5
LaMancha 98
LaMancha 98
21 kwietnia 2025, 22:20
Każdy może mieć swoje zdanie, ale Orsolini uchodził za duży talent za nastolatka a jak już trafił do Bologni to po niezłym początku stał się wyjątkowo chimerycznym graczem, potrafił zagrać wybitny mecz a później grać słabo przez kilka meczy jednocześnie uważając się za największą gwiazdę drużyny xd.
Orsolini obecnie napewno dojrzał mentalnie ale cały czas jest to przewidywalny skrzydłowy który bazuje tylko na swojej lewej nodze (dokładnie tak samo jak masz Chukwu tylko Czukwu gra ogony a Orsolini duże minuty to tak naprawdę ciężko ich porównywać.
Ja nie mam nic przeciwko transferowi orsoliniego ale on nie jest wart więcej niz 20 baniek a za tyle to Bolognia go nie sprzeda a wszystko ponad będzie po prostu przepłacaniem.
Uważam też że Orsolini w drużynie grającej głównie w ataku pozycyjnym straci większość swoich atutów bo jeżeli obrońcy są ustatwieni i mają asekurację to co im może zrobić gość co wiadomo że zejdzie na lewą nogę xd (zresztą dokładnie ten sam problem od 1 meczu u nas ma właśnie Chukwueze)
3
mufi
mufi
22 kwietnia 2025, 07:37
netfix musiał się zgadzać ! w końcu jesteśmy czerwono- CZARNI :)
0
fristajlos
fristajlos
22 kwietnia 2025, 09:08
"stał się wyjątkowo chimerycznym graczem, potrafił zagrać wybitny mecz a później grać słabo przez kilka meczy jednocześnie uważając się za największą gwiazdę drużyny xd."

U chukwe tego wybitnego meczu nie pamiętam :)
1
tommyb1
tommyb1
22 kwietnia 2025, 09:51
La Mancha. Dawno temu mam na myśli jak jeszcze były o nim wzmianki jak grał w serie B. Wiem źle napisałem bo to zabrzmiało jakby chodziło mi o moment bezpośrednio przed zakupem Chukwu i Okafora. Sednem problemu jest to że Milan wogóle od dawna olewa temat utalentowanych 20 Latków z Italii i dlatego wyglądamy jak wygladamy
1
Jaca23
Jaca23
22 kwietnia 2025, 11:42
Co to Orsoliniego czy Chukwueze można dyskutować, ale jedno jest pewne. Obecny zarząd kompletnie położył sprawę budowania kadry opartej na włoskim trzonie.
0
sheva7acm
sheva7acm
21 kwietnia 2025, 21:17
Klub parodia cały zarząd to co najwyżej może kierować w B klasie !! DS nie potrafis wybrać a oni staionn chcą budować !! Jeśli hamulcowym jest Ibra to natychmiast się go pozbyć ale jak widac nikt tam jaj nie ma!
0
MilanSince94Forever
MilanSince94Forever
21 kwietnia 2025, 21:13
Chyba wolę Milan z przeciętnymi włoskimi piłkarzami, którzy będą oddawać serducho na boisku pomimo, że nieraz umiejętności zabraknie niż Milan z przeciętnymi zagranicznymi piłkarzami albo talentami z Francji albo gwiazdami do odrestaurowania którzy sami się dziwią że Milan ich kupuje a potem widziały gały co brały a ja nie będę się przemycał i ginął za te barwy. Jestem na tak dla Orsoliniego, Copolli, Ricciego czy innych Włochów. Wystarczy spojrzeć na Inter co wnoszą Włosi i nikt mi nie powie ze zaczynali w Interze jako gwiazdy.
4
Milanboy
Moderator Milanboy
21 kwietnia 2025, 21:23
Orsolini akurat ma umiejętności aby zaistnieć w dużym klubie.
1

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się